Make your own free website on Tripod.com

http://aria126.tripod.com

 

مقدمه و توضیحات اولیه:


به نظر من در آمد از طریق خواندن ایمیل از همه ساده تر است چون نه نیاز به داشتن سایت دارد و نه اینکه نیاز به آنلاین بودن و نه نیاز به سرمایه . فقط کافی که در یکی از سایتهای شرکتهای تبلیغاتی عضو شوید و هر چند وقت یکبار با چک کردن ایمیل و کلیک روی لینک داده شده مبلغی به حساب خود واریز کنید . نیازی به خواندن دقیق ایمیلها نیست کافیه لینک مورد نظر را در ایمیل پیدا کنید و روی آن کلیک کنید و پس از اینکه سایت مربوط به لینک باز شد پس از گذشت چند ثانیه که بین 10 تا 60 ثانیه است از 1 سنت تا نیم دلار به حساب شما اضافه می شود. شما می توانید هم زمان 3 یا 4 لینک از سایتهای مختلف را باز کنید و مبلغی معادل 5 سنت تا 2 دلار در هر 2 دقیقه دریافت کنید. البته شما بیشتر از هفته ای 3 یا 4 ساعت به وقت گذاشتن برای این کار نیاز ندارید.پس از رسیدن حساب شما به حد نصاب که برای هر سایت متفاوت است شما می توانید حساب خود را به حساب ایگولد انتقال دهيد و از ایگولد پول خود را بگیرید. فقط یه کم حوصله و زرنگی میخواد. می تونید اوقات بی کاری خودتون رو پر کنید.
چرا یه شرکت یا سایتی این مبلغ را فقط برای دیدن ایمیل و کلیک روی لینک پرداخت می کنه ؟ جواب اینه که این سایتهایا شرکتها به نوعی کار تبلیغاتی میکنند و مبلغی را خودشان پرداخت نمی کنند و در واقع این مبلغ را کسانی که سایت یا محصولات خود را تبلیغ می کنند می پردازند و خود این سایتها و شرکتهای تبلیغاتی نیز مبلغی از این تبلیغات سود می برند و بدون وجود ویزویتور هایی که این تبلیغات را بخوانندعملا این شرکتها هیچ درآمدی ندارند پس مجبورند به نوعی بازدیدکننده جلب کنند.برای عضویت در این سایتهامن پیشنهاد می کنم که یک ایمیل جداگانه باز کنید .بعد از باز کردن ایمیل یک حساب اینترنتی درe-goldبازکنید و بعد با کلیک روی لینکهای زیر به یکی از سایتها بروید و با انجام مراحل برای پر کردن فرمهای عضویت که در انتهای مطلب گفته ام در آن عضو شوید . اگر دوست داشته باشید می توانید در همه این سایتها عضو شوید .محدودیتی برای عضویت وجود ندارد.فقط به خاطر داشته باشید که تنها در سایتهایی عضو شوید که حساب e-gold را قبول می کنند کلیه سایتهایی که معرفی کرده ام از درامد خوب و قبول کردن ایگولد برخوردارند. ضمنا بعد از عضو شدن می توانید با رفتن به قسمت Referral links قسمت عضویت خود و دریافت لینک Referral با معرفی این سایتها از طریق لینک دریافتی به دوستان خود مبلغی نیز بابت پورسانت معرفی عضو از سایت دریافت کنید. کلیه سایتهای که معرفی کردم برای پرداخت وجه به حساب ایگولد قبلا بررسی شده اند و تضمین شده هستند. لطفا لينكهاي روبرو را دنبال كنيد.

لطفا جهت ثبت نام بروي لوگوهاي زير كليك كنيد.
bank-mails.com

اين سايت معتبر ابتدا به شما 10 دلار جايزه برای عضويت می دهد. همه ايميلها ۶ تا ۱۸ سنت است. وقتی حساب شما به 180 دلار برسد به حساب ايگلد شما پرداخت می کند.  اين سايت هم اکنون43000 عضو فعال دارد.

برای ثبت نام کلیک کنید

اين سايت ابتدا به شما 5 دلار جايزه برای عضويت می دهد. همه ايميلها حداقل 5 سنت است. وقتی حساب شما به 100 دلار برسد به حساب ايگلد شما پرداخت می کند.

sunday-mails.com

 هر ايميل 6تا18 سنت- روش پرداخت: ايگولد-پاداش ثبت نام:20 دلار

 

اين سايت ابتدا به شما 5 دلار جايزه برای عضويت می دهد. همه ايميلها 5 تا 15 سنت است. وقتی حساب شما به 55 دلار برسد به حساب ايگلد شما پرداخت می کند.

DreamStarMail.com

اين سايت بسيار فعال است واعضای آن ۳۰۰۰۰ نفر می باشد. درابتدای عضويت 15$ جايزه می دهد. تمامی ايميلهای اين سايت 15،10،5 و20 سنت می باشد و وقتی پول شما به 150$ رسيد می توانيد پولتان را به حساب ايگولد واريز نماييد.

rainbow-mails.com

هر ايميل 6تا18 سنت- روش پرداخت: ايگولد

 

پرداخت روزانه مبلغی به حساب شما      با قابلیت کلیک بر روی تمامی لینکها بصورت همزمان      برای ثبت نام کلیک کنید

يك سايت خوب برای کسب درآمد می باشد . با عضو شدن در اين سايت يک سهم به شما تعلق ميگيرد و روزانه به شما پول پرداخت می کند . پس از اينکه اعتبار شما به 10$ رسيد ميتوانيد در خواست کنيد.(داراي توضيح اختصاصي)