Make your own free website on Tripod.com

http://aria126.tripod.com

شروع به كار

برای کسب درآمد باید بر روی گزینه های Your Inbox (0) و نیز Paid2Click کلیک کنید.

در اولین روز ثبت نام در برابر Your Inbox عبارت (0) را مشاهده میکنید. یعنی هنوز هیچ نامه ای برای کسب درآمد ندارید. ولی بعد از کمی، در این قسمت عددی را مشاهده خواهید کرد. بطور مثال Your Inbox (19) یعنی شما 19 نامه دارید. خوب در اینجا کلیک میکنیم. و صفحه ای مشابه آنچه در زیر آمده است مشاهده خواهید کرد.

You have 19 message(s) in your inbox
(messages older then 7day(s) are automatically deleted)
شما 19 نامه دارید . نامه های قدیمی تر از 7 روز بصورت اتوماتیک پاک میشوند
پس حداکثر هر 6 روز به اینجا سربزنید تا نامه ای را از دست ندهید.

 
تاریخ و ساعت عنوان پاک شود؟
   

08/10/2004 08:02 4c Shared
08/10/2004 07:00 6c SOLO
08/10/2004 06:20 6c SOLO
     
     
08/08/2004 07:30 5c Shared
   

باید بر روی عنوان نامه ها که به رنگ آبی هستند کلیک کنید. یکی یکی. بعضی از نامه ها عبارت Shared دارند که خیلی مهم است. این نامه ها دارای چندین لینک هستند. یعنی چندین گزینه برای کلیک کردن دارند که هر کدام چند سنت Cent ارزش دارد. ولی بقیه نامه ها که این عبارت را ندارند فقط شامل یک گزینه هستند. به هر صورت هر کدام مقداری پول از 5 سنت تا 1 دلار را نصیب ما خواهند نمود.

پس از کلیک بر روی نامه ها صفحه ای مشابه زیر خواهید دید.

Paid ad.
$$$$STERLING REWARDS!!!!$$$$$

This program is known for being very reliable. The WM is fantastic.

You should try to see if you cannot get a spot open for this program. Its worth it.


5 referral levels 10,5,4,3,2
No Timer longer than 20 seconds.
Payouts in less than 48 hours
Easy to reach $5 payout without referrals
Random Payouts
Payout by Paypal, E-gold, Money Order and Redemption
Daily Back Ups!
http://www.felan.com/scripts/runner.php?EA=200408101140

 

همانطور که مشاهده میکنید گزینه آبی رنگی وجود دارد که در قسمت وسطی آن نوشته شده است EA= و شما باید بر روی آن کلیک کنید. هر از چند گاه که این گزینه را کلیک کنید،ممکن است ابتدا تصویر عددی مشاهده شود که باید عدد مشاهده شده در تصویر را در قسمت زیر آن کلیک کنید.

 

Just checking to make sure you are a human and not a cheat bot.
Please click on the matching number to continue

در اینجا تصویر عدد دو رقمی میبینیددر اینجا تصویر عددی دو رقمی را میبینید
7158 5263 1671 3581 8597
یکی از این اعداد چهار رقمی را که معادل تصویر بالای آن میباشد کلیک کنید

 

در این لحظه صفحه ای مشاهده میشود که دارای دو قسمت است. مشابه تصویر زیر:

البته بیشتر اوقات مانند تصویر زیر خواهد بود و مواردی مشابه مورد بالا که باید عددی انتخاب شود خیلی کم پیش می آید.

در اینجا یک تبلیغ دیده میشود و در سمت چپ نیز نوشته شده است شما باید به اندازه 20 ثانیه صبر کنید تا مبلغ 5 سنت به حساب شما واریز گردد.

 

در این قسمت هم صفحه ای از یک سایت را خواهید دید. که اصلا مهم نیست. چون مهم این است که 20 ثانیه زمان بگذرد تا شما صاحب پولتان بشوید. بهترین حالت برای من وقتی است که در این قسمت نوشته میشود که کاربر گرامی دسترسی به این سایت امکان پذیر نیست. خوب مسلما دیگر کامپیوتر من مشغول دریافت این صفحه پایینی نخواهد شد و من اتلاف وقت پول مربوط را در حساب خود ذخیره خواهم کرد.

توجه: وقتی یکی از نامه ها را باز کرده ایم و مانند همین تصویر کنتور برنامه نشان میدهد که باید چند ثانیه صبر کنیم، باید این کار را انجام بدهیم و نمیتوانیم گزینه های بعدی را نیز همزمان باز کنیم. البته در چند سایت بخصوص میتوان همزمان دهها نامه را باز کرد و همه را همزمان مشاهده کرد که به موقع آنها را معرفی خواهم کرد. فعلا به یاد داشته باشید که تا وقتی که زمان هر یک از این صفحات سپری نشده باشد نمیتوانید بعدی را باز کنید. شاید به نظر برسد که خیلی علاف خواهید شد. ولی اینگونه نیست. شما میتوانید طبق دستورالعملهای آموزش داده شده و آنچه بعدا خواهید خواند، در چندین سایت مختلف عضو شوید و بطور همزمان با 2 یا 3 سایت کار کنید. یعنی تا وقتی که این صفحه 20 یا 40 ثانیه باید باز باشد، شما از سایت دیگری که عضو هستید، نامه دیگری را باز میکنید و باز تا وقتی که آن را باز میکنید، زمان این یکی به پایان رسیده و تا یک نامه دیگر در این سایت را باز میکنید و بر روی لینک آن کلیک میکنید، سایت دوم آماده شده است. در این صورت اگر شما کمی وارد شده و دستتان تند شود میتوانید همزمان با 4 سایت کار کنید. یعنی در زمانی که یک تبلیغ باید شماهده شود شما عملا 4 تبلیغ را مشاهده میکنید. در حالت معمول شما از طریق سایت ourpaidmail در هر 15 دقیقه میتوانید 1 دلار بدست بیاورید. با کمی سرعت عمل و مهارت و عضویت در چند سایت میتوان در هر ساعت کار روزانه نزدیک به 7 تا 10 دلار بدست آورد.

پس از پایان زمان مقرر شده برای هر تبلیغ در بالای همان صفحه ای که باز است بجای تصویری که نوشته است باید چند ثانیه صبر کنید، تصویری مشاهده میکنید که نوشته است، از شما متشکریم. پول این تبلیغ به حساب شما ویریز گردید.

در این زمان میتوانید این صفحه را بسته به سراغ نامه بعدی بروید و یا در نامه هایی که در عنوان آنها کلمه Shared نوشته شده است، گزینه های بعدی برای کلیک را کلیک نمایید.


لطفا جهت ثبت نام بروي لوگوهاي زير كليك كنيد.
bank-mails.com

اين سايت معتبر ابتدا به شما 10 دلار جايزه برای عضويت می دهد. همه ايميلها ۶ تا ۱۸ سنت است. وقتی حساب شما به 180 دلار برسد به حساب ايگلد شما پرداخت می کند.  اين سايت هم اکنون43000 عضو فعال دارد.

برای ثبت نام کلیک کنید

اين سايت ابتدا به شما 5 دلار جايزه برای عضويت می دهد. همه ايميلها حداقل 5 سنت است. وقتی حساب شما به 100 دلار برسد به حساب ايگلد شما پرداخت می کند.

sunday-mails.com

 هر ايميل 6تا18 سنت- روش پرداخت: ايگولد-پاداش ثبت نام:20 دلار

 

اين سايت ابتدا به شما 5 دلار جايزه برای عضويت می دهد. همه ايميلها 5 تا 15 سنت است. وقتی حساب شما به 55 دلار برسد به حساب ايگلد شما پرداخت می کند.

DreamStarMail.com

اين سايت بسيار فعال است واعضای آن ۳۰۰۰۰ نفر می باشد. درابتدای عضويت 15$ جايزه می دهد. تمامی ايميلهای اين سايت 15،10،5 و20 سنت می باشد و وقتی پول شما به 150$ رسيد می توانيد پولتان را به حساب ايگولد واريز نماييد.

rainbow-mails.com

هر ايميل 6تا18 سنت- روش پرداخت: ايگولد

 

پرداخت روزانه مبلغی به حساب شما      با قابلیت کلیک بر روی تمامی لینکها بصورت همزمان      برای ثبت نام کلیک کنید

يك سايت خوب برای کسب درآمد می باشد . با عضو شدن در اين سايت يک سهم به شما تعلق ميگيرد و روزانه به شما پول پرداخت می کند . پس از اينکه اعتبار شما به 10$ رسيد ميتوانيد در خواست کنيد.(داراي توضيح اختصاصي)