Make your own free website on Tripod.com

http://aria126.tripod.com

زیر مجموعه چیست و چرا مهم است؟

     زیر مجموعه یعنی افرادی که از طریق شما در یک سایت عضو شده اند. علت مهم بودن آن هم این است که معادل مقداری از درآمد این افراد به فرد معرفی کننده یعنی شما خواهد رسید. در ضمن بعضی از سایتها مبلغی نیز به فرد معرفی کننده به عنوان پاداش میدهند. یعنی به محض اینکه شما فردی را معرفی کردید، مبلغ چند سنت به شما داده میشود و پس از اینکه فرد معرفی شده شروع به کسب درآمد نمود، پورسانتي نیز به شما داده میشود.توجه داشته باشيد كه اين مبلغ پورسانت ازدرآمد زيرمجموعه شما كم نميشود واز طرف خود سايت ميباشد، در ضمن اگر وی نیز زیرمجموعه داشته باشد، باز هم مقداری به شما خواهد رسید. به کسی که از طریق شما معرفی شده زیرمجموعه درجه 1 و به کسی که از طرف وی معرفی شده باشد، زیرمجموعه درجه 2 میگویند. و به نفری که از طریق زیرمجموعه دوم معرفی شده باشد، زیرمجموعه سوم شما میگویند. الی آخر.

     در نتیجه بهتر است افرادی را به عنوان زیرمجموعه انتخاب کنیم که آنها نیز فعال باشند و زیرمجموعه ایجاد کنند. یا در اصل بهتر است روش کار را به آنها نیز آموزش دهیم.

چگونه میتوان زیر مجموعه داشت؟

     برای این منظور در هر سایتی که عضو میشوید قسمتی وجود دارد به نام Referrals  یا Referral Program و موارد مشابه آن. (کلمه Refer در همه وجود دارد). شما با کلیک کردن بر روی آن وارد صفحه ای خواهید شد که آدرس خاصی را نشان میدهد. به شکل زیر توجه کنید.


 
Referral Links/Banners
 
To Refer other users, please use the following URL OR the following banner code.
 
URL:آدرس اینترنتی
URL:
 
Use this code below for this banner:

sunday-mails.com

کد html برای استفاده در صفحات وب

     باید آدرسی که در قسمت آدرس اینترنتی آمده است، را همانگونه که هست کپی کرده و در داخل ایمیل و یا پیغامهای چت و یا حتی بصورت دستی برای دوستی بفرستید. اگر آدرس در ایمیل و یا پیغام چت باشد، دوست شما میتواند بر روی آن کلیک کند و اگر بصورت دستی برایش نوشته باشید میتواند آن را مانند همه سایتهای دیگر در نوار آدرس بنویسد و کلید اینتر را بزند. در این صورت وی از طرف شما وارد سایت میشود، و در نتیجه با عضویت وی در آن سایت، جزو زیرمجموعه های شما به حساب خواهد آمد.

توجه: در رابطه با آدرس ریفر یا آدرسی که از طریق آن دوستان شما اگر عضو شوند زیر مجموعه شما به حساب خواهند آمد، دو گونه سایت وجود دارد.
     سایتهایی که مانند سایت بالا پس از علامت سوال یک عدد دارد. این سایتها آنهایی هستند که برای داخل شدن به سایتشان باید آدرس ایمیل و کلمه رمز را وارد کنید. یعنی Username ندارند. در نتیجه در این سایتها مجبورید به قسمت referral links وارد شوید و آدرس و عدد مربوط را به دقت یادداشت نمایید.
     دوم سایتهایی هستند که شما در آنها اسم کاربری یا User name دارید. در این صورت بعد از علامت سوال بجای عدد از اسم کاربری شما استفاده شده است.

معادل چند درصد از درآمد زیرمجموعه ها به شما هدیه داده میشود؟

هر سایت مقادیر مختلفی دارد.بعضی از سایتها  مبالغ کمی میدهند یا فقط 4 یا 3 درجه زیرمجموعه دارند. در هر صورت داشتن زیرمجموعه از نداشتن آن خیلی بهتر است. دیگران تلاش کنند و شما نیز کمیسیون دریافت کنید.                   تايادم نرفته يه مطلبي روخدمت شما عرض كنم كه بعضي از دوستان فكر ميكنند كه اگر توسط كسي ديگر ثبت نام بشوند و در واقع زير شاخه شخص ديگري قرار بگيرند، بد هست! يا خداي نكرده از حسابشون چيزي كم ميشه!! همين الان اينو بگم كه اينطوري نيست! در واقع چيز خوبي هم هست! شما عضو يك سلسله گروه خواهيد شد و هر چه گروه بزرگتر و بزرگتر شود، از اون ور پول بيشتري هم به جيب خود شما خواهد رفت! مطمئن باشيد هميشه اتحاد موجب پيروزي و پيشرفت خواهد شد! و اينكه خيلي ها فكر ميكنند مثلا اگه من زير شاخه كسي ديگر باشم، از حساب من پول ميريزنند به حساب سر گروه! نــه‌!! اين موضوع اشتباه جا افتاده است! شما پول خودتون رو بدون هيچ كم و كاستي دريافت خواهيد كرد!! منتها سايتها براي اينكه جلب مشتري بيشتري بكنند، اين را ميكند كه اگر كسي زير شاخه شخصي ديگر بود يه درصدي به سر گروه تعلق خواهد گرفت! ولي اين را هم بايد بگه كه نه از جيب شما! شما كار خودتون رو ميكنيد، بزاريد بهتر بگم! فكر كنيد شما از طريق من ثبت نام كرديد، خب شما اگه صد دلار درآمد داشته باشيد، مثلا فكر كنيد يك دلار هم به من ميدهند! ولي از طرف خود سايت، يعني شما صد دلار خالص خودتون رو ميگيريد و ميريد! ولي سايت براي تشويق من كه براشون مشتري جلب كردم، از هر در آمدي كه شما در آورديد يه درصدي هم به من كه زحمت كشيدم و مثلا تبليغات كردم كه شما هم عضو سايت شديد، خواهند داد، اگر شما هم اينكار را بكنيد، به شما هم خواهند داد.


لطفا جهت ثبت نام بروي لوگوهاي زير كليك كنيد.
bank-mails.com

اين سايت معتبر ابتدا به شما 10 دلار جايزه برای عضويت می دهد. همه ايميلها ۶ تا ۱۸ سنت است. وقتی حساب شما به 180 دلار برسد به حساب ايگلد شما پرداخت می کند.  اين سايت هم اکنون43000 عضو فعال دارد.

برای ثبت نام کلیک کنید

اين سايت ابتدا به شما 5 دلار جايزه برای عضويت می دهد. همه ايميلها حداقل 5 سنت است. وقتی حساب شما به 100 دلار برسد به حساب ايگلد شما پرداخت می کند.

sunday-mails.com

 هر ايميل 6تا18 سنت- روش پرداخت: ايگولد-پاداش ثبت نام:20 دلار

 

اين سايت ابتدا به شما 5 دلار جايزه برای عضويت می دهد. همه ايميلها 5 تا 15 سنت است. وقتی حساب شما به 55 دلار برسد به حساب ايگلد شما پرداخت می کند.

DreamStarMail.com

اين سايت بسيار فعال است واعضای آن ۳۰۰۰۰ نفر می باشد. درابتدای عضويت 15$ جايزه می دهد. تمامی ايميلهای اين سايت 15،10،5 و20 سنت می باشد و وقتی پول شما به 150$ رسيد می توانيد پولتان را به حساب ايگولد واريز نماييد.

rainbow-mails.com

هر ايميل 6تا18 سنت- روش پرداخت: ايگولد

 

پرداخت روزانه مبلغی به حساب شما      با قابلیت کلیک بر روی تمامی لینکها بصورت همزمان      برای ثبت نام کلیک کنید

يك سايت خوب برای کسب درآمد می باشد . با عضو شدن در اين سايت يک سهم به شما تعلق ميگيرد و روزانه به شما پول پرداخت می کند . پس از اينکه اعتبار شما به 10$ رسيد ميتوانيد در خواست کنيد.(داراي توضيح اختصاصي)