Make your own free website on Tripod.com

http://aria126.tripod.com

 سايت MyFreeShares :

يک سايت خوب برای کسب درآمد می باشد . با عضو شدن در اين سايت يک سهم به شما تعلق ميگيرد و روزانه به شما پول پرداخت می کند . پس از اينکه اعتبار شما به 10$ رسيد ميتوانيد در خواست کنيد که اين مبلغ پس از حداکثر يک هفته به حساب ايگلد شما ريخته شود . هر چقدر که تعداد سهم های شما بيشتر باشد روزانه پول بيشتری به شما تعلق می گيرد.توجه داشته باشيد که در يک کامپيوتربيش از دوبار ثبت نام نکنيد زيرا حساب شما پاک می شود . پس ازثبت نام در اين سايت وارد اکانت خود شويد .شما به ازای هر نفر که به اين سايت معرفی کنيد يک سهم ميگيريد . برای اين کار بايد آدرس referral url خود را به ديگران تبليغ کنيد تا آنها از طريق آن در اين سايت ثبت نام کنند

 

پرداخت روزانه مبلغی به حساب شما      با قابلیت کلیک بر روی تمامی لینکها بصورت همزمان      برای ثبت نام کلیک کنید

 

 توضیح اختصاصی سایت

 
 

 پس از اینکه بر روی لینک این سایت در صفحه قبلی یا این صفحه کلیک کردید، و وارد سایت شدید، در پایین صفحه کلید کلیک کنید و فرم مربوطه را طبق روشهایی که قبلا آموخته اید تکمیل نمایید.

Name : نام
Surname :فامیل
Street :خیابان
City :شهر
Postal / Zipکدپستی
Country :کشور
Telephone :تلفن
E-Mail Address :ایمیل
Username :اسم کاربری ( 4-10 characters )
Password :رمز عبور ( 6-10 characters )
Retype Password :رمزعبور را مجدد تایپ کنید ( 6-10 characters )
Referrer : leylabehza

Yes, I agree with TERMS OF SERVICE
این قسمت را حتما تیک بزنید

کلیک بر روی لینک در نامه ای که به آدرس ایمیل شما ارسال گردیده است را فراموش نکنید. در این صورت در این سایت عضو شده اید. نکته منحصر به فرد این سایت این است که روزانه مبلغی را به حساب شما واریز میکند. این مبلغ در روزهای اول فقط 0.01 سنت میباشد که بسیار کم است. ولی با افزایش زیرمجموعه ها به ازای هر نفر به شما یک share میدهد. و به ازای هر share تقریبا بین 0.01 تا 0.02 سنت در روز به حساب شما واریز میشود. این هم ممکن است کم باشد. ولی پس از اینکه username و password خود را وارد کردید؛

Members Area

username :

password :  

و login نمودید، در قسمت Activity Center در سمت چپ صفحه، کلیک کنید. در صفحه جدیدی که باز میشود حدود 30 آدرس سایت در وسط قرار گرفته است که میتوانید سریعا بر روی همه آنها کلیک کنید. ( بهتر است کلید شیفت را نگاه داشته و سپس کلیک کنید) پس از اینکه همه 30 مورد را کلیک کردید، بدون اینکه به محتوی آنها توجهی بکنید کافی است آنها را ببندید. (بر روی علامت x در بالا و سمت راست صفحه کلیک کنید.) در این صورت به ازای هر کلیکی که کرده اید 0.05 share و در نتیجه به ازای هر 30 مورد در روز حدود 1.5 share دریافت میکنید. پس از چند هفته تعداد share های شما به 200-300 مورد خواهد رسید که در نتیجه روزانه 0.03$ تا 0.07$ به حساب شما واریز میشود. یعنی حتی اگر دیگر هیچ کلیکی نکنید این مبلغ را دریافت میکنید. اگر هم به کلیک کردن روزانه خود ادامه دهید که ممکن است بعد از چند ماه روزانه 0.10$ تا 0.25$ دریافت نمایید.

توجه کنید که میتوانید با دریافت زیرمجموعه خیلی سریعتر به این مبلغ دست پیدا کنید. روزانه چند سنت هر چند ممکن است کم باشد ولی حتی بدون اتصال به سایت نیز این مبلغ به حساب شما واریز میشود. و دیگر احتیاجی به تلاش بیشتر ندارید. پرداخت روزانه مبلغی به حساب شما      با قابلیت کلیک بر روی تمامی لینکها بصورت همزمان      برای ثبت نام کلیک کنید

براي ثبت نام ميتوانيد روي لينك روبرو كليك كنيد.

 


لطفا جهت ثبت نام بروي لوگوهاي زير كليك كنيد.
bank-mails.com

اين سايت معتبر ابتدا به شما 10 دلار جايزه برای عضويت می دهد. همه ايميلها ۶ تا ۱۸ سنت است. وقتی حساب شما به 180 دلار برسد به حساب ايگلد شما پرداخت می کند.  اين سايت هم اکنون43000 عضو فعال دارد.

برای ثبت نام کلیک کنید

اين سايت ابتدا به شما 5 دلار جايزه برای عضويت می دهد. همه ايميلها حداقل 5 سنت است. وقتی حساب شما به 100 دلار برسد به حساب ايگلد شما پرداخت می کند.

sunday-mails.com

 هر ايميل 6تا18 سنت- روش پرداخت: ايگولد-پاداش ثبت نام:20 دلار

 

اين سايت ابتدا به شما 5 دلار جايزه برای عضويت می دهد. همه ايميلها 5 تا 15 سنت است. وقتی حساب شما به 55 دلار برسد به حساب ايگلد شما پرداخت می کند.

DreamStarMail.com

اين سايت بسيار فعال است واعضای آن ۳۰۰۰۰ نفر می باشد. درابتدای عضويت 15$ جايزه می دهد. تمامی ايميلهای اين سايت 15،10،5 و20 سنت می باشد و وقتی پول شما به 150$ رسيد می توانيد پولتان را به حساب ايگولد واريز نماييد.

rainbow-mails.com

هر ايميل 6تا18 سنت- روش پرداخت: ايگولد

 

پرداخت روزانه مبلغی به حساب شما      با قابلیت کلیک بر روی تمامی لینکها بصورت همزمان      برای ثبت نام کلیک کنید

يك سايت خوب برای کسب درآمد می باشد . با عضو شدن در اين سايت يک سهم به شما تعلق ميگيرد و روزانه به شما پول پرداخت می کند . پس از اينکه اعتبار شما به 10$ رسيد ميتوانيد در خواست کنيد.(داراي توضيح اختصاصي)