Make your own free website on Tripod.com

http://aria126.tripod.com

لطفا به نكات مهم گفته شده در زير توجه نماييد:

1- پس از کلیک کردن بر روی هر یک از نامه ها و سپس کلیک کردن بر روی لینک موجود در آن نامه، بهتر است در صفحه ای که لیست نامه وجود دارد، بر روی مربع کوچک جلو هر نامه کلیک کنید تا علامتدار شود. در این صورت اولا متوجه میشویم که که کدام نامه ها را باز کرده ایم. در ثانی بعد از اتمام کار با زدن کلید Delete  در همان صفحه، نامه های خوانده شده پاک میشوند.

2- روی هر بنر یکبار بیشتر کلیک نکنید چون برای بار دوم پولی به شما داده نمی شود.دريافت اين مبالغ کاملا تضمين شده است و به هيچ عنوان سرکاری يا کلاهبرداری نيست . اين پول در واقع گردش موجودی کاربران و تبليغ کنندگان است هر کسی دوست داشته باشد اين مبلغ را از گردش خارج می کند و کسانی که زرنگترند و عجله ندارند اين مبلغ را برای سفارش آگهی به کار می برند تا اعضا زیر دستی بیشتری جلب کنند.و یا در جاهای دیگر سرمایه گذاری می کنند شما بعد از عضويت از دو راه ساده می توانيد درآمد کسب کنيد يکی خواندن ایمیلها که در آنها لینکهایی مشابه زير:

http://www.sitename.com/scripts/runner.php?EA=200403031653593904

است توجه داشته باشید که درون ایمیل دریافتی شما لینکهای کاربران دیگر هم هست که با کلیک روی آنها مبلغی دریافت نمی کنید و شما فقط باید روی لینکهایی که مانند بالا هستند کلیک کنید . روش آسان دیگر این است که شما در سایتی که عضو شده اید login کنید یعنی وارد آن شوید و به قسمت pay 2 click بروید در آنجا روی بنرهایی که مبلغ ارزش آنها در زیرش نوشته شده است کلیک کنید .برای pay 2 signup یعنی پرداخت در ازای عضویت هم همینطور است. که آن را خلاصه توضیح میدهم.  در این قسمتها ممکن است تبلیغ سایتهایی وجود داشته باشد که میتوانید در آن سایتها عضو شوید و سپس نامه ای که حاوی نام و رمز عبور در آن سایت است را کپی کرده و در قسمت خاصی که در Paid to Signup وجود دارد کپی میکنید. البته رمز عبور یا Password را باید پاک کنید. در این صورت مبالغی حدود 0.25$ تا 0.50$ به حساب شما واریز خواهد شد. البته این قسمت را بعدا خودتان بهتر خواهید آموخت. زیرا فعلا باید در سایتها عضو شوید و اقدام به دریافت درآمد نمایید. این قسمت در درجه سوم اهمیت قرار دارد و بیشتر مربوط به وقتی است که بدانید چگونه میتوان از دست نامه های مزاحم راحت شد. مثلا شما در سایتی عضو میشوید که جایزه آن را دریافت کنید. ولی سایت خوبی نیست که بخواهید در آن عضو بمانید. در این صورت دیگر نباید به آن سایت سر بزنید و باید بتوانید نامه هایی که از طرف آن سایت برایتان می آید را به درستی حذف کنید.              

3- گاهي اوقات امكان دارد فعاليت سايتي به خاطرمسائلي نظيرتعويض مديرسايت،تغييركردنHomepage،...چند روزي متوقف گردد كه مشكل خاصي نيست ومعمولآ اين كاربا اطلاع قبلي صورت ميگيرد. براي آگاهي ازاينگونه تغييرات در سايت،e-mail هايي كه در subject آنها كلمه Admin يا Read This وجود دارد را حتمآ به دقت ملاحظه نماييد!

4-گاهي در بين e-mail هاي يك سايت ، نامه اي است كه در آن نوشته اين لينك را نزنيد كه هواس شما بايد به اين موضوع جمع باشد و در غير اين صورت با كليك كردن روي آن لينك بين 1 تا 50 $ جريمه شده و يا حتي عضويت شما  لغو خواهد شد!!! يا گزينه هايي رد گم كني و يا گزينه اي مثل زير:

!This is cheat link

5-در بعضي از سايتها گفته شده كه اگر مدتي در سايت فعاليت نداشته باشيد، عضويت شما لغو خواهد شد. بنابراين اگر به هر دليلي قرار بود چنين اتفاقي بيفتد (عدم دسترسي به سايت) ، پيش از آن وارد سايت شده و از قسمت ...user account info گزينه go on a vacation را انتخاب كنيد .سپس تاريخي كه تا آن موقع دسترسي نخواهيد داشت را در قسمت مربوطه وارد نماييد تا عضويت شما در اين مدت لغو نشود.

6-براي اينكه مشخصات خود را اشتباه نكنيد،بهتراست كه درتمام سايت ها با username وpassword يكسان ثبت نام كنيد.

7-چنانچه در  سايتي كار كرديد و بعد از يكي دو بار در خواست دادن ها، پولي به حساب شما نريخته شده باشد، پيگير شويد.

8-بهتر است قبل از ورود به هر سايتي، صفحه اول آن را به دقت مطالعه كنيد! بعضي از سايتها هيچ پولي به شما نمي دهند! بلكه فقط شما مجازهستيد درآمدي را كه درآورديد درراه تبليغات مصرف كنيد! كه معمولا اين درسايتها payment for ads نوشته شده است در جايي از آن.

9-قبل از ورود به سايتها، بهتر است قسمت Term يا User Agreement را با دقت مطالعه كنيد.

10-بعضي از سايتها به شما پولي نخواند داد مگر اينكه تعدادي عضو داشته باشيد.

11-قسمت paid2search اكثر سايتها مربوط به كشورهاي مخصوصي است كه ايران جزو آنها نيست. بنابراين براي جلوگيري از جريمه شدن ،در اين قسمت فعاليتي انجام ندهيد.

12-فقط وقتي درخواست ريخته شدن پول به حساب e-gold خودتون رو بكنيد كه به minimum payout رسيده باشيد وگرنه احتمال جريمه شدن از جانب سايت وجود دارد. (در بعضي موارد اين گزينه خاموش است تا زمانه كه شما به حداقل پرداخت برسيد.)

13-اگر مقدار پول، به حد نصاب تعيين شده رسيد، و شما درخواست انتقال پول به حساب را داديد، حواستون باشه كه احتمالا همون ثانيه پول به حساب نميريزند! بلكه يه چيزي حدود يك ماه (بازم بسته به قوانين سايت دارد) طول خواهد كشيد.

اینک پس از مطالعه این مطالب وقت آن رسیده است که بصورت عملی نیز این کار را انجام دهید. به اینترنت وصل شده و از صفحه قبل همزمان شروع به خواندن مطالب و اجرای دستورالعملها بشوید. موفق باشید.


لطفا جهت ثبت نام بروي لوگوهاي زير كليك كنيد.
bank-mails.com

اين سايت معتبر ابتدا به شما 10 دلار جايزه برای عضويت می دهد. همه ايميلها ۶ تا ۱۸ سنت است. وقتی حساب شما به 180 دلار برسد به حساب ايگلد شما پرداخت می کند.  اين سايت هم اکنون43000 عضو فعال دارد.

برای ثبت نام کلیک کنید

اين سايت ابتدا به شما 5 دلار جايزه برای عضويت می دهد. همه ايميلها حداقل 5 سنت است. وقتی حساب شما به 100 دلار برسد به حساب ايگلد شما پرداخت می کند.

sunday-mails.com

 هر ايميل 6تا18 سنت- روش پرداخت: ايگولد-پاداش ثبت نام:20 دلار

 

اين سايت ابتدا به شما 5 دلار جايزه برای عضويت می دهد. همه ايميلها 5 تا 15 سنت است. وقتی حساب شما به 55 دلار برسد به حساب ايگلد شما پرداخت می کند.

DreamStarMail.com

اين سايت بسيار فعال است واعضای آن ۳۰۰۰۰ نفر می باشد. درابتدای عضويت 15$ جايزه می دهد. تمامی ايميلهای اين سايت 15،10،5 و20 سنت می باشد و وقتی پول شما به 150$ رسيد می توانيد پولتان را به حساب ايگولد واريز نماييد.

rainbow-mails.com

هر ايميل 6تا18 سنت- روش پرداخت: ايگولد

 

پرداخت روزانه مبلغی به حساب شما      با قابلیت کلیک بر روی تمامی لینکها بصورت همزمان      برای ثبت نام کلیک کنید

يك سايت خوب برای کسب درآمد می باشد . با عضو شدن در اين سايت يک سهم به شما تعلق ميگيرد و روزانه به شما پول پرداخت می کند . پس از اينکه اعتبار شما به 10$ رسيد ميتوانيد در خواست کنيد.(داراي توضيح اختصاصي)